Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
divasvina
20.3.2017 21:20 | |
+1 -0
Reagovať
uz len česi maju lepsie a kvalitnejsie potraviny
Fantinus
20.3.2017 22:10 | |
+2 -0
Bejvávalo... Nemaj veľké oči. Aj tam je občas hnus ako aj u nás.
biker0
20.3.2017 19:46 | |
+6 -0
Reagovať
Viacej , ako rôzne zloženie potavín ma trápi rozdielne ohodnotenie práce v našich fabrikách za rovnakú prácu. Mzda Slováka na montážnej linke v Devínskej, . kontra mzda Turka na montážnej linke vo Volsburgu. Ak bude rovnaká, kúpime si aj kvalitné potraviny.
Fantinus
20.3.2017 18:02 | |
+11 -0
Reagovať
Roky nakupujem v Rakúsku či už potraviny, drogériu a ďalšie produkty a môžem len potvrdiť že tam dostanem za rovnakú alebo aj nižšiu cenu neporovnateľne vyššiu kvalitu!!! Naproti tomu to čo sa predáva na Slovensku je často doslova odpad!!!!! Nie je tomu tak dávno čo som v jednom nemenovanom SLOVENSKOM OBCHODE S POTRAVINAMI kupoval potraviny ktoré sa hrdili nálepkou VYROBENÉ NA SLOVENSKU. Niekoľko nálepiek som odlepil a pod nimi bolo napísané WYPRODUKOWANE W POLSKU!!!!!
magivkocke
20.3.2017 15:26 | |
+10 -1
Reagovať
Čo si budeme nahovárať ... štrnganie prišlo so západu a presne za týmto účelom. Systém "prefíkaných podliakov" nás podrazil ....... !!! A štrngajúci podrazáci si teraz riešia iba vlastné pozadia na úkor národného mordungu.
EKvasnovska
20.3.2017 13:37 | |
+17 -0
Reagovať
Ja si myslím ,že čítať vieme,len nedržíme naraz výrobky z Rakúska a zo Slovenska ,aby sme ho v obchode porovnávali!! Máme tu rôzne inštitúcie ,ktoré sa už mali dávno zobudiť a svoju prácu riadne vykonávať!
  • «
  • 1
  • »
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie