Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
6 príspevkov

Pridaním príspevku súhlasite s pravidlami diskusie.

Odoslať
REBECA13041
17.3.2017 01:41 | |
+3 -0
Reagovať
som darkynou roky a ano,mam tetovanie a aj tu najvzacnejsiu skupinu,ale pokial by toto schvalili,tak odomna by uz nevidel nikto nikdy ani deci krvi.Ked potrebuju krv,vtedy im moje tetovanie nevadi?a mimochodom,pred samotnym odberom kazdemu robia testy,tak nechapem, preco si niekto vymysli takuto blbost,prakticky aj nausnice by sa dali klasifikovat ako piercing.Cele zle
mahwah
16.3.2017 22:37 | |
+2 -2
Reagovať
...zaujimal by ma toxikologicky vlasovy rozbor tych tetocanych. Ved cierny/modry atrament v tych rokov obsahoval olovo a cerveny tusim ortut...a tuto som sa docitala ze aj litium a nikel. Tazke kovy poskodzuju mozog, KRV, srdce, pecen, nervovy system, endokrinny (hormonalny) system. https://www.slovenskypacient.sk/tetovanie-je-naozaj-bezpecne-starostlivost-odstranenie-tet­ovania/ Tazke kovy maju akumulacny charakter a tak im treba z tela pomoct 'chelation'.
levin28
16.3.2017 21:39 | |
+0 -0
Reagovať
Kočan ty si riadna nota
tesonnr
16.3.2017 21:24 | |
+0 -0
Reagovať
V normalnej ekonomike, firma ktora neprospieva ide do krachu. O to rychlejsie byvto malo byt pokial ide o st. firmu. Poistencov si zoberu ostatbe poistovne, podla toho ako si poistenci vyberu.
adena1852177
16.3.2017 17:33 | |
+3 -1
Reagovať
A narkomanom a prostitutkam liečbu preplatia?
cbf600s
16.3.2017 16:18 | |
+12 -1
Reagovať
je zaujimave, ako sa poistovna snazi zmazat dlh 200 milionov. z nasich penazi. hore si rozdeluju velke prachy, nadeluju odmeny, preplacaju milionove masaze a odskakat si to ma bezny clovek, co zaraba 400 euro a este aj veskere lieky na chripku si musi platit. od coho si vlastne platime poistenie?????????????
  • «
  • 1
  • »
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie