Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Jesus Luz (22): Pán Madonna

27.05.2009 (22/2009) JESUS LUZ (22), najnovší objav MADONNY (50), sa teší najmä na vstup do vyššej spoločnosti. Všetci to vidia, len ona nie. Chystá s ním dokonca kabalistickú svadbu.
Jesus Luz (22): Pán Madonna
1 fotografia v galérii
MADONNA si našla „mladé mäsko“, ktoré ju musí poslúchať.
Autor fotografie: Profimedia

Madonna na všetky „upozornenia“ priateľov a známych odpovedá jednoznačne: „Po rozvode chcem opäť žiť. Prečo nie práve s mladým mäskom?“ Na naliehanie známych napokon predsa len stanovila pravidlá, ktoré bude musieť mladý Jesus dodržiavať, ak chce byť s ňou.

5 prikázaní

• Musí sa v prvom rade naučiť perfektne po anglicky, bude mu platiť hodiny jazyka.

• Musí sa zoznámiť s Ashtonom Kutcherom, ktorý žije s o pätnásť rokov staršou partnerkou Demi Moorovou. Je to vraj preto, aby mu odovzdal skúsenosti zo života so staršou partnerkou.

• Tretie pravidlo mu pomôže splniť si sen modela. Musí spolupracovať predovšetkým so značkou Dolce & Gabbana, k čomu mu Madonna dopomôže. Bude ich výhradným modelom, čo sa zasa nepáči iným Jesusovým kolegom z modelingu.

•Speváčka mu prikázala aj nový styling: Musí si dať upraviť vlasy a musí nosiť viac módnych doplnkov. Iba klobúk k jeho imidžu nie je dostatočne presvedčivý.

• Posledné pravidlo zaskočilo aj Jesusa. Musí si dať predpovedať budúcnosť a prísne sa predpovede držať. Za žiadnych okolností to nesmie meniť, lebo privolá na seba i na Madonnu skazu.

Bez protestov

Zaujímavé je, že tento mladý Brazílčan neváhal a nové pravidlá akceptoval aj vlastnoručným podpisom pred právnikmi. Dokonca i jeho otec Luis Hector Pinto dal synovi otcovské požehnanie. Vraj keď tak veľmi chce do sveta bohatých, nemohol urobiť iné.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×