Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Oto

ŽIVOT.SK je pohodlne dostupný už aj vo vašom mobile!

11.07.2010 Váš obľúbený portál ŽIVOT.SK môžete mať odteraz po ruke nepretržite. K dispozícii je totiž jeho nová verzia určená špeciálne pre mobily.

Redakcia tak urobila ďalší krok k tomu, aby sa čitatelia dostali k atraktívnemu obsahu čo najkomfortnejšie. Pokiaľ si ŽIVOT.SK chcete pohodlne prezerať na svojom mobilnom telefóne, nepotrebujete klikať na žiadnu špeciálnu adresu. Stačí ísť na www.zivot.sk, systém si sám detekuje prístup z telefónu  a prepne zobrazenie stránky do mobilnej verzie, navyše sa prispôsobí typu vášho mobilu. Užívateľ má, samozrejme, po celý čas možnosť prepínať medzi mobilným a klasickým zobrazením webových stránok podľa toho, ako mu to momentálne vyhovuje.

Ku užívateľskému komfortu prispieva nielen unifikované prostredie pre rôzne druhy mobilných telefónov, ale aj príjemná a praktická grafika. Web si zachováva (v rámci možností mobilných telefónov) svoje charakteristické prvky, na ktoré je užívateľ zvyknutý z klasickej verzie. Špeciálny dôraz sa pri vývoji kládol na čo najlepší prístup k článkom a fotografiám. Čitateľ navyše teraz dostáva vo svojom mobilnom telefóne pohodlný prístup k celému portfóliu multimediálneho domu Ringier Slovakia v rámci jedného prostredia. Rovnako pohodlne sa dostanete aj k portálom Čas.sk, Váš.Čas.sk, Lesk.sk, Adam.sk.

Aj cez mobilné verzie webov spoločnosti Ringier Slovakia máte prístup k precíznemu vyhľadávaniu s relevantnými výsledkami. Pridanou hodnotou pri surfovaní je preto pre neho jednoduchý a efektívny prístup  k článkom cez vyhľadávanie.  Spustením mobilných verzií svojich webov dal Ringier Slovakia svojim čitateľom ďalší užitočný nástroj na prístup k exkluzívnemu obsahu, ktorý generuje široké spektrum jeho titulov.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×