Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

ŽIVOT.SK je pohodlne dostupný už aj vo vašom mobile!

11.07.2010 Váš obľúbený portál ŽIVOT.SK môžete mať odteraz po ruke nepretržite. K dispozícii je totiž jeho nová verzia určená špeciálne pre mobily.

Redakcia tak urobila ďalší krok k tomu, aby sa čitatelia dostali k atraktívnemu obsahu čo najkomfortnejšie. Pokiaľ si ŽIVOT.SK chcete pohodlne prezerať na svojom mobilnom telefóne, nepotrebujete klikať na žiadnu špeciálnu adresu. Stačí ísť na www.zivot.sk, systém si sám detekuje prístup z telefónu  a prepne zobrazenie stránky do mobilnej verzie, navyše sa prispôsobí typu vášho mobilu. Užívateľ má, samozrejme, po celý čas možnosť prepínať medzi mobilným a klasickým zobrazením webových stránok podľa toho, ako mu to momentálne vyhovuje.

Ku užívateľskému komfortu prispieva nielen unifikované prostredie pre rôzne druhy mobilných telefónov, ale aj príjemná a praktická grafika. Web si zachováva (v rámci možností mobilných telefónov) svoje charakteristické prvky, na ktoré je užívateľ zvyknutý z klasickej verzie. Špeciálny dôraz sa pri vývoji kládol na čo najlepší prístup k článkom a fotografiám. Čitateľ navyše teraz dostáva vo svojom mobilnom telefóne pohodlný prístup k celému portfóliu multimediálneho domu Ringier Slovakia v rámci jedného prostredia. Rovnako pohodlne sa dostanete aj k portálom Čas.sk, Váš.Čas.sk, Lesk.sk, Adam.sk.

Aj cez mobilné verzie webov spoločnosti Ringier Slovakia máte prístup k precíznemu vyhľadávaniu s relevantnými výsledkami. Pridanou hodnotou pri surfovaní je preto pre neho jednoduchý a efektívny prístup  k článkom cez vyhľadávanie.  Spustením mobilných verzií svojich webov dal Ringier Slovakia svojim čitateľom ďalší užitočný nástroj na prístup k exkluzívnemu obsahu, ktorý generuje široké spektrum jeho titulov.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×