Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Odvážny pochod

25.03.2010 (13/2010) Z pohľadu marketingu si homosexuáli a lesbičky nemohli zvoliť lepší čas na svoj prvý verejný pochod na Slovensku ako pár týždňov pred voľbami.
Odvážny pochod
1 fotografia v galérii
Renáta Klačanská, šéfredaktorka
Autor fotografie: Život

Podľa organizátorov už dozrel čas na podobné akcie aj u nás. Je viac ako pravdepodobné, že hoci organizátori vraj politikov na tú Pride parádu nepozývajú, oni sa pozvú sami. Alebo si viete predstaviť, že by si plamenné komentovanie pochodu lesbičiek dali niektorí ujsť? Ak sa naň odvážia stovky slovenských homosexuálov, ako dúfajú organizátori, bude to o strach. O nich. Aj preto má byť trasa cez Bratislavu do poslednej chvíle utajená. Na rozdiel od podobných podujatí v iných veľkomestách, kde sú už na aktivity inak sexuálne orientovaných ľudí za tie roky zvyknutí.

No uvidíme, ako to dopadne u nás. Či naozaj dozrel čas. Ste o tom presvedčení aj vy? Nájde sa podľa vás dosť odvážnych? A nielen z radov homosexuálov, ale aj medzi tými, ktorí sa hlásia k akejkoľvek slobode vrátane tej, za ktorú bojujú neheterosexuáli? Tak sa sami definujú. Priestor na diskusiu máte aj na www.zivot.sk, článok Už aj u nás.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×