Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Ivana Trump postrachom Bieleho domu: Otvorená spoveď o živote s Donaldom Trumpom!

16.03.2017 Bola prvou manželkou Donalda Trumpa a splodila s ním tri deti, ktoré popri ňom na ceste do prezidentského kresla hrdo stáli.
Ivana Trump postrachom Bieleho domu: Otvorená spoveď o živote s Donaldom Trumpom!
2 fotografie v galérii
Ivana a Donald Trump sa zobrali v roku 1977. V roku 1992 pristúpili k rozvodu.
Autor fotografie: Getty Images

Česká rodáčka Ivana Trump (68) strávila po boku obchodného magnáta a súčasného štyridsiatehopiateho amerického prezidenta Donalda Trumpa pätnásť rokov. Ten sa však nemusí obávať, že by chcela svojimi najnovšími plánmi odhaliť pikantérie z ich manželstva. Ivana sa rozhodla napísať knihu a tú chce venovať práve ich spoločným deťom Donaldovi Jr., Ivanke a Ericovi.

Nepôjde o prvú knihu, ktorú napísala. Tentoraz však má ísť o príbeh "materstva, sily a odolnosti," ale "detstvo v komunistickom Československu, útek pred režimom a usadenie sa v New Yorku, jej bujarý vzťah a úžasný úspech ako podnikateľky," podľa vydavateľstva autorka neopomenie.

Ivana má so svojimi deťmi a ich partnermi vrúcne vzťahy. Zľava: Vanessa Trump s manželom Donaldom Trumpom Jr., Ivana Trump, Eric Trump s manželkou Larou a Ivanka Trump s manželom Jaredom Kushnerom. 2 fotografie v galérii Ivana má so svojimi deťmi a ich partnermi vrúcne vzťahy. Zľava: Vanessa Trump s manželom Donaldom Trumpom Jr., Ivana Trump, Eric Trump s manželkou Larou a Ivanka Trump s manželom Jaredom Kushnerom. Zdroj: Getty Images

Ivana neskrýva hrdosť nad tým, akí ľudia z jej detí vyrástli a knihou chce zmapovať ich cestu od prvých krokov až po úspešných dospelých ľudí, ktorí stoja po boku prezidenta. "Bola som prísna a milujúca matka, ktorá ich učila vážiť si každý dolár, neklamať, nepodvádzať a nekradnúť, rešpektovať iných a ďalšie životné lekcie, o ktoré sa podelím v knihe 'Raising Trump'," vyjadrila sa.

Predpokladá sa, že o knihu bude veľký záujem. Trumpove deti sa, na rozdiel od neho, tešia veľkej popularite. Sympatie Američania dlhodobo prechovávajú najmä k Ivanke, ktorá si ich získala svojou láskavou povahou. Kniha by sa mala objaviť na verejnosti v septembri a všetky deti prejavili matke svoju podporu, keď vyhlásili, že je "úžasnou mamou, učiteľkou a inšpiráciou pre nich všetkých."

 


Beyoncé sa na dvojičky pripravuje vo veľkom: Môže toľko stáť detská izba?
Susedia premenili pozemky za dedinou na skládku: Naozaj si môžu na vlastnom robiť, čo chcú?
V Číne prekážky nepoznajú: Takúto vlakovú trať ste ešte nevideli!

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×