Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pamela Anderson sa vyjadrila k dohadám: Spoveď o vzťahu s Julianom Assangeom!

11.03.2017 Je zrejme najznámejšou ženou, ktorá vystavila na obdiv svoje krivky v ikonickom americkom magazíne Playboy.
Pamela Anderson sa vyjadrila k dohadám: Spoveď o vzťahu s Julianom Assangeom!
3 fotografie v galérii
Pamela Anderson sa preslávila ako playmate, dnes svoju slávu využíva na pomoc iným.
Autor fotografie: Getty Images

A zároveň aj tou, ktorá z radov všetkých ostatných vyčnieva. Pamela Anderson (49) totiž nebola iba playmate. Uspela aj ako herečka a dnes je z nej predovšetkým aktivistka. Ani po rokoch však rozhodnutie odhaliť sa pre pánsky magazín neľutuje.

"Playboy bol mojou univerzitou, vždy rada hovorím - a promovala som so cťou," vyjadrila sa hviezda Pobrežnej hliadky. Vôbec nepopiera to, že to bola veľká súčasť jej života, aj vďaka ktorej je dnes tým, kým je. Dnes sa venuje obhajovaniu práv zvierat a výrazne spolupracuje s organizáciou PETA.

V utečeneckom tábore rozdávala deťom ovocie a knižky. 3 fotografie v galérii V utečeneckom tábore rozdávala deťom ovocie a knižky. Zdroj: TASR

Práve angažovanie sa v aktivizme ju priviedlo k zakladateľovi Wikileaks Julianovi Assangeovi. Akékoľvek bližšie city v ich vzťahu vylučuje a zdôrazňuje, že sú iba veľmi blízkymi priateľmi, ktorí si majú čo povedať. "Myslím si, že je jeden z najdôležitejších ľudí na svete a myslím, že to, čo robí, je historické, je to veľmi dôležité. Je veľmi odvážny a veľa trpí za nás všetkých, za každého občana...."

Anderson však nepopiera, že si s Assangeom rozumie. "S týmto mužom som mala toľko podnetných rozhovorov, ako som nemala so všetkými mojimi expartnermi dohromady," povedala s úsmevom. Myslí si, že práve človek ako on jej môže pomôcť byť čo najlepšou a hlavne efektívnou aktivistkou.

So zakladateľom Wikileaks Julianom Assangeom podľa nej vedú podnetné rozhovory. 3 fotografie v galérii So zakladateľom Wikileaks Julianom Assangeom podľa nej vedú podnetné rozhovory. Zdroj: northfoto


Beyoncé sa na dvojičky pripravuje vo veľkom: Môže toľko stáť detská izba?
Susedia premenili pozemky za dedinou na skládku: Naozaj si môžu na vlastnom robiť, čo chcú?
V Číne prekážky nepoznajú: Takúto vlakovú trať ste ešte nevideli!

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×