Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Pozvanie na návštevu od novej kamarátky skončilo šokom: Myslela si, že je iba jej!

10.03.2017 (10/2017) Bola som presvedčená, že je jedinečný a originálny. Že iný taký na svete nie je. Až kým som nestretla ju…
Pozvanie na návštevu od novej kamarátky skončilo šokom: Myslela si, že je iba jej!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

S manželom sme sa rozhodli, že si splníme sen a postavíme dom! Od začiatku nám bolo jasné, že sa nebudeme riadiť plánom architekta, časopismi plnými inšpirácie ani radami našich kamarátov. Nad domom sme rozmýšľali už dlho, mnoho rokov sme po ňom túžili. V našich hlavách už bol vďaka tomu jasný obraz, ako má vyzerať.

Pri jeho tvorbe sme sa riadili radami feng šuej. Stavali sme ho od základov a všetko sme navrhovali iba my. Manžel vyštudoval stavebníctvo, ja architektúru, a tak to bola pre nás hračka. V dome som mala mnoho atypických nápadov a výmyslov. Bola som nesmierne hrdá, že je iný ako všetky ostatné.

Keď sme sa zabývali, začala som mať čas aj na spoznávanie susedov a nadväzovanie priateľstiev. V parku neďaleko nášho domčeka som stretla slečnu, bola mi sympatická od prvého okamihu. Jej prístup k životu bol podobný môjmu. Čas bežal, naše priateľstvo sa utužovalo, pozvala ma k sebe domov na kávu. Napiekla som koláč, obliekala si šaty a naradostene som sa vybrala na adresu, ktorú mi poslala. Keď som vystúpila z auta, čakal ma šok.

Dom mojej novej kamarátky vyzeral zvonka takisto ako ten náš. Ešte väčšie prekvapenie nastalo, keď som doň vošla. Akoby som sa prechádzala vo svojom dome! Izby obrátené na tie isté svetové strany. V celej obývačke sa týčili krásne obrovské okná odhaľujúce čaro záhrady a pri jednom z nich stálo biele krídlo. Tak ako u nás! Ešte aj nábytok, hoci nebol totožný s tým našim, mal tie isté farby a rovnaké rozmiestnenie. Bola to len náhoda, alebo išlo o istý druh spriaznenosti duší? Odpoveď sa zrejme dozviem, keď moju novú priateľku spoznám bližšie.

 


Beyoncé sa na dvojičky pripravuje vo veľkom: Môže toľko stáť detská izba?
Susedia premenili pozemky za dedinou na skládku: Naozaj si môžu na vlastnom robiť, čo chcú?
V Číne prekážky nepoznajú: Takúto vlakovú trať ste ešte nevideli!

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×