Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Harrison Ford ohrozil lietadlo plné ľudí: Nerozvážnosť ho môže vyjsť poriadne draho!

17.02.2017 Iba pred dvomi rokmi americký herec so svojím lietadlom núdzovo pristával na golfovom ihrisku v Santa Monice. Teraz však neohrozil len seba.
Harrison Ford ohrozil lietadlo plné ľudí: Nerozvážnosť ho môže vyjsť poriadne draho!
2 fotografie v galérii
Hercovi spôsobuje koníček vážne problémy.
Autor fotografie: Reuters

Len málo chýbalo k tomu, aby hollywoodska hviezda kvôli nesprávnej úvahe spôsobila leteckú katastrofu. Harrison Ford (74) je dlhoročným a vášnivým fanúšikom lietania a chvíle voľna využíva pravidelne na to, aby si prevetral hlavu v oblakoch. Pri jeho poslednom lete však takmer došlo k tragédii. Herec si splietol pristávaciu dráhu a rútil sa na lietadlo plné ľudí!

Herec spôsobil na letisku v americkom Orange County poriadne zmätky, keď si splietol odletovú dráhu s pristávacou. So svojím ľahkým jednomotorovým lietadlom sa vyrútil na nesprávnu dráhu a možno by to zostalo bez väčšieho povšimnutia, keby sa však na dráhe nepripravovalo na štart lietadlo so 116 pasažiermi na palube. K zrážke našťastie nedošlo, Ford preletel kúsok nad mohutným strojom. Herec vážne porušil bzpečnostné predpisy a teraz môže čakať, či ho prešľap nepripraví o pilotnú licenciu.

Harrison Ford sa obľúbeného lietania nevzdal ani po sedemdesiatke. 2 fotografie v galérii Harrison Ford sa obľúbeného lietania nevzdal ani po sedemdesiatke. Zdroj: Northfoto


Gwyneth Paltrow je poriadna divoška: Fanúšikovia sú z jej sexuálnych rád v rozpakoch!
U lekára
Zbojnícky guláš

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×