Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Veľké herečkino tajomstvo: Nicole Kidman potvrdila zásnuby so slávnym hudobníkom!

17.02.2017 Životy slávnych ľudí sú tak sledované, až fanúšikovia nadobúdajú pocit, že o svojich idoloch vedia všetko. Tieto predstavy sú však mnohokrát mylné.
Veľké herečkino tajomstvo: Nicole Kidman potvrdila zásnuby so slávnym hudobníkom!
2 fotografie v galérii
Nicole Kidman znova pootvorila dvere do svojho súkromia.
Autor fotografie: Northfoto

Najnovšie o tom presvedčila aj americká herečka Nicole Kidman (49). Jedna z najväčších hollywoodskych hviezd má milióny fanúšikov a všetci dobre vedia, že je už desať rokov šťastnou manželkou austrálskeho country hudobníka Keitha Urbana a že jej prvým manželom bol kolega Tom Cruise. Dvaja slávni muži však neboli jedinými láskami v živote herečky. Romancu prežila aj po boku amerického hudobníka Lennyho Kravitza (52). A boli zasnúbení!

Kidman je súčasťou seriálovej novinky s názvom Big Little Lies, kde zhodou okolností hrá aj Kravitzova jediná dcéra Zoë (28). Herečke sa spolupráca s mladou kolegyňou páči a má na to jednoduché vysvetlenie. „Nuž, poznám Zoë pretože som bola zasnúbená s jej otcom. Je to v rodine! Milujem Lennyho, je to skvelý chlap,“ šokovala Kidman v rozhovore. Herečka tvorila s Kravitzom pár v roku 2004, už dávnejšie však priznala, že na vážnejší krok v ich vzťahu ani jeden z nich nebol „pripravení“.

Exotická kráska Zoë Kravitz sa okrem herectvu venuje hudbe i modelingu. 2 fotografie v galérii Exotická kráska Zoë Kravitz sa okrem herectvu venuje hudbe i modelingu. Zdroj: Northfoto


Gwyneth Paltrow je poriadna divoška: Fanúšikovia sú z jej sexuálnych rád v rozpakoch!
U lekára
Zbojnícky guláš

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×