Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Dcéra Elvisa Presleyho má hlavu v smútku: Manžel ju chce obrať o tučný balík!

11.01.2017 Dcéra niekdajšej rockenrolovej hviezdy Lisa Marie Presley (48) sa rozvádza a môže ju to vyjsť poriadne draho.
Dcéra Elvisa Presleyho má hlavu v smútku: Manžel ju chce obrať o tučný balík!
2 fotografie v galérii
Lisa Marie Presley sa rozvádza už štvrtý raz.
Autor fotografie: Northfoto

Dcéra zosnulého rockenrolového kráľa Elvisa Presleyho rozhodne nemá šťastie v láske. Po desiatich rokoch končí aj jej štvrté manželstvo rozvodom. Napriek tomu, že za amerického muzikanta Michaela Lockwooda (56) bola vydatá najdlhšie, spoločné zostarnutie z toho nebude. Rozvodové papiere sú podpísané a Lise zrejme pribudnú nové vrásky. Lockwood sa totiž rozhodol, že z manželstva neodíde naprázdno.

"Lisa má veľa peňazí a žije v luxuse. Po svojom otcovi zdedila imanie a počas nášho manželstva nadobudla ďalšie peniaze. Časť peňazí tak patrí aj mne," myslí si suverénne hudobník, ktorý vraj odlúčenie s manželkou neznáša najlepšie. Okrem toho, že sa o seba nevládze dobre postarať finančne, mali sa u neho objaviť aj psychické problémy. Vhodnou náplasťou by podľa neho bolo 40-tisícové mesačné výživné (takmer 38-tisíc eur) plus ďalšie tisíce na zaplatenie súdnych ťahaníc.

Za hudobníka Michaela Lockwooda bola vydatá desať rokov. 2 fotografie v galérii Za hudobníka Michaela Lockwooda bola vydatá desať rokov. Zdroj: Northfoto

Presley podala žiadosť pre údajnú agresivitu svojho manžela, okrem seba chce takto ochrániť aj deti. Aj keď sa zdá, že nie príliš úspešný Lockwood využíval manželku iba ako štedrý bankomat, on to vidí inak. "Počas nášho manželstva som všetko podriadil Lise. Odmietal som pracovné ponuky, aby som sa mohol venovať jej a deťom, pretože to vyžadovala. Teraz vyžadujem za tie roky trochu spravodlivej odmeny aj ja," vyjadril sa. 

 


Vycvičené psy denne pomáhajú objasniť zločiny, ich prácu súdy neberú vážne: Dôvod vás prekvapí!
Najznámejší slovenský električkár: V zime jazdí so snehuliakmi, na narodeniny rozdáva cukríky
Cindy Crawford otvorene o zmene svojho vzhľadu: Áno, je to tak, prestaňte o tom hovoriť!

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×