Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Miley Cyrus urobila na konci roka krásne gesto: Dojímavé stretnutie v nemocnici!

03.01.2017 O mnohých hviezdach sa rozpráva, že pred kamerami a fotoaparátmi nasadzujú iba masku a v skutočnosti sú celkom iné.
Miley Cyrus urobila na konci roka krásne gesto: Dojímavé stretnutie v nemocnici!
1 fotografia v galérii
Miley Cyrus ukázala láskavú tvár.
Autor fotografie: Northfoto

Mladá búrliváčka Miley Cyrus (24) sa cez sviatky zmenila na obyčajné dievča a namiesto provokovania si užívala celkom pokojné chvíle s celou rodinou. Pri rodinnom krbe nechýbal ani jej snúbenec Liam Hemsworth (26) a dvojici to, zdá sa, klape ako nikdy predtým. O mnohých hviezdach sa rozpráva, že pred kamerami a fotoaparátmi nasadzujú iba masku a v skutočnosti sú celkom iné. A zdá sa, že jednou z nich bude práve Cyrus.

Speváčka stihla na konci minulého roka urobiť krásne gesto. Spolu s Hemsworthom zavítali do detskej nemocnice v San Diegu a strávili tam hodnú chvíľu. Hviezda zverejnila na instagrame viacero snímok, z ktorých je vidieť, že návšteva dopadla viac ako dobre. Dokazujú to veselé tváre usmievajúcich sa detí.

"Dnes nás prekvapila špeciálna návšteva dvojice ľudí, ktorú možno spoznáte! Ďakujeme vám Miley Cyrus, Liam Hemsworth a nadácii Happy Hippie za to, že ste priniesli radosť a smiech našim pacientom!" pochválila sa nemocnica na sociálnej sieti. Miley má ku charite naozaj blízko, spomínaná nadácia funguje pod jej záštitou.


Gwyneth Paltrow je poriadna divoška: Fanúšikovia sú z jej sexuálnych rád v rozpakoch!
U lekára
Zbojnícky guláš

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×