Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Andrea Bocelli prijal ponuku Donalda Trumpa: Rozhorčení fanúšikovia ho prinútili vycúvať!

23.12.2016 Po tom, čo sa taliansky tenorista dohodol na spolupráci s novozvoleným americkým prezidentom, zaliala ho vlna kritiky zo strany fanúšikov.
Andrea Bocelli prijal ponuku Donalda Trumpa: Rozhorčení fanúšikovia ho prinútili vycúvať!
2 fotografie v galérii
Tenorista Andrea Bocelli vypočul nesúhlas svojho fanklubu.
Autor fotografie: Getty Images

Ponuku dostala aj Céline Dion, no nasledovala ostatné hviezdy a odmietla tiež. Zdá sa, že na inaugurácii novozvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa, ktorá sa má konať 20. jauára, nebude mať kto vystúpiť. Organizátori oslovujú a oslovujú, no všetci slávni speváci ponuky odmietajú.

Kanadská speváčka, ktorá momentálne vystupuje so svojou šou v meste hriechu v Las Vegas, sa po odmietnutí zaradila k hviezdam, ako sú Elton John či Andrea Bocelli. Taliansky tenorista najskôr ponuku prijal, no po návale nesúhlasných reakcií od fanúšikov napokon odmietol. Rovnako sa k situácii postavila aj legendárna rocková skupina KISS.

Trumpovi dal košom aj líder skupiny KISS Gene Simmons. 2 fotografie v galérii Trumpovi dal košom aj líder skupiny KISS Gene Simmons. Zdroj: Reuters

Líder skupiny KISS Gene Simmons dostal v rozhovore pre portál TMZ otázku, či sa inaugurácie zúčastní. "Nie!" zareagovala na to ihneď jeho žena. Simmons sa snažil byť v reakciách miernejší. "Myslím, že ľudia by sa mali cez to preniesť a pohnúť sa ďalej. Je naším prezidentom a to je všetko, koniec príbehu," povedal spevák. "V tom čase budeme na turné po Európe," doplnil dôvody, ktoré im tiež nedovolia objaviť sa na inaugurácii.

 


Vycvičené psy denne pomáhajú objasniť zločiny, ich prácu súdy neberú vážne: Dôvod vás prekvapí!
Najznámejší slovenský električkár: V zime jazdí so snehuliakmi, na narodeniny rozdáva cukríky
Cindy Crawford otvorene o zmene svojho vzhľadu: Áno, je to tak, prestaňte o tom hovoriť!

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×