Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Keď otehotnela, lekári ju pripravovali na to najhoršie: Všetko zachránila jej nebohá matka!

15.12.2016 (50/2016) Túžila som, aby sa mi niekedy prisnilo s nebohou mamou. Roky ubiehali a nič. Až raz a sen bol pravdivý.
Keď otehotnela, lekári ju pripravovali na to najhoršie: Všetko zachránila jej nebohá matka!
1 fotografia v galérii
Ilustračná snímka
Autor fotografie: Shutterstock

Mala som pätnásť, keď nám choroba vzala mamu. Zostali sme traja súrodenci s otcom, ktorý nevedel, čo robiť. Veď starostlivosť o domácnosť bola vždy na maminých pleciach. Ešte šťastie, že nám pomáhala krstná mama. Navigovala ma pri varení aj pri upratovaní. Snažila som sa, no kládla som si množstvo otázok, na ktoré by mi len mama mohla dať odpoveď.

Zmaturovala som a chcela som ísť na vysokú. Krstná mama ma však odhovorila, že by to nebolo dobre, lebo súrodenci ma ešte potrebujú. A ja som sa nechala prehovoriť. Veď študovať môžem aj diaľkovo. Vlastne som sa obetovala. Vydala som sa a zostala aj s mužom bývať v rodičovskom dome. Pracovala som, zabezpečovala chod celej domácnosti. So súrodencami som riešila problémy, otcovi pomáhala v podnikaní a v tom každodennom strese som otehotnela.

Tešila som sa a manžel sa zmenil priam na anjela. Snažil sa a pomáhal mi. Ja som však cítila, že s tehotenstvom niečo nie je v poriadku. Potvrdil mi to aj lekár a ďalšie vyšetrenia. Ubezpečili ma, že urobia všetko preto, aby som o dieťa neprišla. V šiestom mesiaci mi lekár navrhol hospitalizáciu.

Nevedela som si predstaviť na tak dlho opustiť domácnosť. A v ten deň, vlastne noc, sa mi po rokoch prvý raz prisnilo s mamou. Usmievala sa a povedala, že sa teší na vnuka. Bola ako živá a pohladila ma. Na to som sa zobudila a rozplakala. Bolo mi ľúto, že to bol len sen. Gravidita napokon skončila dobre. Narodil sa mi zdravý syn, mal takmer štyri kilá. Odvtedy pred spaním prosím mamu, aby sa mi prisnila. Ale nepočuje ma... Možno, keď budem zase v nejakej krízovej situácii, sa mi prisní. A povie pravdu.


Gwyneth Paltrow je poriadna divoška: Fanúšikovia sú z jej sexuálnych rád v rozpakoch!
U lekára
Zbojnícky guláš

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×