Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Salma Hayek prežila traumatický zážitok: Americké úrady žiada o spravodlivosť!

29.02.2016 Hollywoodska herečka zostala v šoku od incidentu, ktorý sa odohral pred niekoľkými dňami na jej ranči v americkom štáte Washington.
Salma Hayek prežila traumatický zážitok: Americké úrady žiada o spravodlivosť!
1 fotografia v galérii
Herečke zastrelili psa.
Autor fotografie: Getty Images

Hollywoodska kráska Salma Hayek (49) prežila traumatický zážitok a na niekoľko dní sa musela odpojiť od okolitého sveta. Na svojom ranči v americkom štáte Washington totiž našla svojho deväťročného psa mŕtveho. Niekto ho zastrelil. Incident ňou natoľko otriasol, že vyzvala washingtonské úrady k tomu, aby pre jej milovaného spoločníka pomohli dosiahnuť spravodlivosť.

"Asi týždeň som nepridávala žiadne príspevky, pretože som žialila pre smrť môjho psa, Mozarta, ktorého som osobne priviedla na svet z lona jeho matky," napísala na sociálnu sieť Instagram. "Bol nájdený mŕtvy minulý piatok na ranči, so strelnou ranou v blízkosti jeho srdca," pokračovala.

Mexicko-americkou herečkou, ktorá je známa láskou k zvieratám, takýto zážitok otriasol a želá si, aby sa podarilo zistiť, kto je za nehorázny čin zodpovedný. Na spomínanom ranči chová niekoľko desiatok zvierat a spolu s manželom Francoisom-Henrim Pinaultom tam trávia veľa voľného času. 

I haven't posted for a week as I been mourning the death of my dog, Mozart who I personally delivered out of his mother's womb. He was found dead in my ranch last Friday with a shot close to his heart. I am hoping that the Washington State authorities do justice to this wonderful dog whom in 9 years never bit or attacked anyone. He loved his territory and never strayed away...he was the most loving and loyal companion. He didn't deserve a slow and painful death. #doglover #animalrights #dog #dogoftheday #rip #delivery #washingtonstateauthorities Hace una semana que no pongo nada ya que he estado de duelo por la muerte de mi perro Mozart. De quién fui la partera, lo encontramos el viernes pasado con un tiro cerca del corazón. Espero que las autoridades del estado de Washington le hagan justicia a este extraordinario perro que durante 9 años nunca mordió o atacó a nadie, adoraba su territorio y nunca se escapó. Era el compañero más leal y no se merecía una muerte lenta y dolorosa. #muerte #perro #justiciaporlosanimales

Fotka uverejnená používateľom Salma Hayek Pinault (@salmahayek),

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×