Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Tehotná Martinka z Turca: Bude to svadba roka, aj s koňmi!

31.12.2012 Privítala nás v najnovších šatách za 55 eur a s výrazom v očiach, ktorý hovorí za všetko.
Tehotná Martinka z Turca: Bude to svadba roka, aj s koňmi!
5 fotografií v galérii
Po zásnubách príde aj svadba! Párik zaľúbencov nepochybuje, že toho bude plný internet.
Autor fotografie: Miloš Lacko, Život

Kleopatra z Turca prežíva po boku svojho princa z Kolačína krásne, láskou naplnené časy.

V skromnom domčeku na martinskom Podháji pulzuje život na plné obrátky. S Martinou Zuzaniakovou, alias Kleopatrou z Turca, a jej priateľom Martinom sedíme v malej kuchynke spojenej so spálňou. Máme čo robiť, aby sme sa v tomto mini priestore ako-tak zorientovali. „Pozor, akvárium!“ skríkne gazdiná zúfalo na fotografa, ktorý sa v snahe urobiť čo najlepší záber takmer utopil medzi rybičkami. Z druhého rohu miestnosti si nás obzerá papagáj, vonku behajú psík a mačka. Ťažko si predstaviť, že k tomu o chvíľu pribudnú ešte tri deti momentálne v škole a v lete navyše aj bábätko. Domáci však vyzerajú maximálne spokojne.

Martinka sa púšťa do rozprávania, ako sa so svojím vyvoleným zoznámila. „Prisadol si ku mne, keď som bola na jednej akcii v Kolačíne, a chcel moje telefónne číslo. Posielala som ho kade-tade, ale bol taký neodbytný, že som mu ho nakoniec dala. Aj tak som neverila, že sa ozve. Zavolal a už sme spolu rok. Môj život sa od základov zmenil. Teraz mám chlapa stokrát lepšieho ako predtým. Dokáže sa o moje deti postarať a už bol aj v škole robiť poriadky, keď niečo vyparatili. Sú také ako ja. Keď treba, pošlú každého tam, kam patrí,“ neobáva sa ich mama, že sa raz stratia vo svete.

Vyťažená

Či sa to niekomu páči, alebo nie, Martinka je stále v kurze. „Viete čo, ja chodím piatky a soboty stále niekde. Pozvú ma na diskotéku, sadnem si tam, ľudia sa so mnou prídu odfotiť a podebatovať. Pýtajú sa, ako bolo u Tonka na farme a tak. Až do februára mám zaistené akcie!“ šokuje nás. Ľudia sú vraj väčšinou milí, aj keď... „Občas sa nájde nejaký somár, ktorý sa pripije a potom má sprosté reči. Ale inak som spokojná,“ dodáva módna ikona, ktorá však bude musieť už čoskoro vymeniť bujarý nočný život za starostlivosť o bábätko. V júni privedie na svet svojho štvrtého potomka a podporí tak plodné obdobie slovenských či zahraničných celebrít. Keď v tejto súvislosti nadhodíme meno vojvodkyne z Cambridgea Kate Middleton, Martinka sa zatvári prekvapene. „Kto? Kašlem na ňu. Ale Maroš Kramár, keď mal dieťa, vždy som mala aj ja. Prisahámbohu,“ predsa len nájde zaujímavú paralelu. Hoci uživiť v dnešných časoch štyri hladné krky rozhodne nie je maličkosť, nastávajúci rodičia si z toho ťažkú hlavu nerobia. „Plánovali sme to síce na neskôr, ale to nič. Zvládame tri, zvládneme aj štvrté. Keď máte dobrého chlapa, nie je problém,“ láskyplne pozrie na svojho partnera. Martin sa na svoje prvé dieťatko veľmi teší a nevylučuje dokonca, že časom by mohli prísť aj ďalšie.

Čo tak butik?

Aj keď reprezentatívna vizáž našej hostiteľky akosi nezapadá do skromného interiéru, nebola by to Martinka, keby nás neprivítala vystrojená ako zo škatuľky. „Toto sú moje najnovšie šaty za 55 eur, len kvôli vám som si ich obliekla. A tieto mi podarovali na jednej akcii,“ predvádza dráždivý diskotékový model vo farbách britskej zástavy. „Biele ponožky dnes síce nemám, ale viem sa vystrojiť,“ dodáva bez zbytočnej skromnosti. Slastný pohľad jej priateľa jasne napovedá, že v tomto sú zajedno. „Čo takto založiť si butik?“ napáda nám. Hoci táto myšlienka nie je celkom od veci, Martinka hovorí, že na toto by asi nemala čas. Počas našej návštevy ju navyše zamestnávali prípravy na Vianoce. Ako evanjelička uprednostňuje netradičné menu v podobe hovädzej polievky a kačky so šalátom, na druhý deň si však dopraje aj kapra. Po Novom roku už bude spoločne s priateľom čeliť novým výzvam. „Životom sa treba prebíjať. Teraz na to nie je čas, ale bývanie dáme do poriadku. Všetko sa tu bude riešiť,“ sľubuje Martin rozsiahlu rekonštrukciu spoločného hniezdočka lásky.

Na dedinu nejdem

Vzápätí preladí na vážnejšiu tému a otvorene priznáva, čo ho najviac trápi. „Keď chodím hore so psom na salaš, ohovárajú ma, že Cigánky naháňam. To nie je pravda, ja len so psom chodím,“ dušuje sa. „A potom zablúdiš!“ snaží sa odľahčiť situáciu Martinka. Jasne pritom dáva najavo, že si svojho miláčika dokáže ustrážiť. Reč sa tak opäť zvrtne na najočakávanejšiu rodinnú udalosť. „Hen, tento náš papagáj, štyri vajcia má. Mladé čaká, jak aj my,“ ukazuje Martin smerom ku klietke. „Nie jak my, veď nám sa len jedno dieťa narodí, nie štyri,“ opravuje ho so smiechom jeho nežná polovička.

Hlava rodiny už niekoľkýkrát zopakuje, že otcovské povinnosti bude brať maximálne vážne. „Čo by som sa nepostaral? Nie som čaptavý. Aj keď sa malá koza narodí, postarám sa. Robiť viem,“ porozpráva niečo aj o rodinnom hospodárstve doma v Kolačíne a o svojej záľube chodiť do hory. Martinka triumfálne dodáva: „Tak vidíte, predsa len som si našla farmára! Aj s koňom a pätnástimi kozami. Ale na dedinu sa sťahovať nechcem, nezvykla by som si. Tu máme obchoďáky, ľudí okolo, všetko. A tam nič. Tu nám lepšie bude,“ uzavrie aj za partnera.

Na začiatku bola fľaša

Keď išla po prvý raz do reality show Farmár hľadá ženu, samozrejme, nemohla tušiť, že bude už onedlho žiariť z titulných strán novín a časopisov. Martinkin raketový prienik do sveta šoubiznisu sa pritom začal pomerne nevinne. „Brala som to ako zábavu. Dali sme si s mamou liter vína a ja vravím, poviem na rovinu, tento panic sa mi páči. Vyskúšame to. Mama potom napísala list. Dnes neľutujem, nemôžem sa sťažovať. Život, ktorý mám, je oveľa lepší, ako makať niekde vo fabrike za pár eur,“ hovorí celkom logicky.

K mediálnej sláve jej pomohli aj prostorekosť a rázna povaha. Vraj ju zdedila po otcovi, ktorý zomrel pred pätnástimi rokmi a nikdy s ním nebola v kontakte. „Ja si od nikoho s..ť na hlavu nedám. Keď ma niekto naštve, hneď mám preňho odpoveď. Keď treba niečo vybaviť, vždy len mňa pošlú. Ja mám svoju papuľu a poviem každému, čo si myslím,“ zhodnotí stručne a jasne svoju jedinečnosť vyučená čašníčka. Keď svojho času behala po pľaci s jedlom a nápojmi, hostia si museli zrejme trikrát rozmyslieť, či si dovolia nejaké kritické poznámky. „Teraz ma tiež volali do jednej reštaurácie, ale potom sa to nejako zvrtlo. Aj tak by som nestíhala,“ mávne rukou Kleopatra z Turca, ktorá už má s priateľom za sebou aj zásnuby. A čo svadba? „Bude, Martin sľúbil, že aj s koňmi. Však nebojte, včas sa dozviete. Bude toho plný internet,“ ubezpečuje.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×