Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Nemá pokoja! Daru čaká ďalší súd, tentoraz bojuje o dcéru

16.08.2012 (34/2012) Dara Rolins v prípade autonehody, pri ktorej zahynul starší motocyklista, vyviazla síce len s podmienkou, ale zďaleka nemá vyhraté. Čaká ju boj o dcéru!
Nemá pokoja! Daru čaká ďalší súd, tentoraz bojuje o dcéru
11 fotografií v galérii
Slzy na súde maskovala tmavými okuliarmi.
Autor fotografie: Blesk

Najhoršie nočné mory sa pre ňu však už skončili. Hoci Daru Rolins pražský súd uznal vinnou, dostala „len“ podmienečný trest a ešte zákaz šoférovania motorového vozidla na tri roky. A k tomu musí zaplatiť mastné miliónové odškodné pozostalým obeti a náklady spojené s pohrebom. Oproti šesťročnému väzeniu, ktoré jej za mrežami hrozilo, ju súd riadne ušetril. Napriek tomu sa chce odvolať, čo pre iDNES.cz potvrdila speváčkina manažérka: „S rozsudkom nesúhlasíme,“ uviedla. „Vzali sme si osemdňovú lehotu na rozmyslenie a chceme sa odvolať.“

Pánska jazda

Na pondelkové pojednávanie prišla teda speváčka v spoločnosti svojej manažérky Evy Skallove, jej partner Patrik Rytmus Vrbovský chýbal. Podľa našich informácií len deň predtým priletel z pánskej jazdy, ktorú si užíval v Bulharsku. Vypočúvanie tak musela zvládnuť bez jeho psychickej podpory a počas pojednávania sa niekoľkokrát rozplakala.

1367866:fullwidth:true:true:true

Dara si rozsudok vypočula  so slzami v očiach.

Právny zástupca rodiny Rotreklovcov ju nešetril, dokonca ju požiadal, aby dala dozadu ruku. Chcel tak dokázať, že dcére, ktorá sedela v aute za ňou, nemohla fľašu s pitím podať bez toho, aby sa otočila. Práve táto chvíľka nepozornosti bola podľa právnika dôvodom, pre ktorý sa speváčka ocitla v protismere, kde narazila do Rotrekla a ten jej vinou zahynul.

1362906:gallery:true:true:true

Hádky sa vraj začali vtedy, keď štvorročnú Lauru chcel otec vziať so sebou do Indie.

Boj o dcéru

Zdá sa však, že nateraz Dare naozaj padol kameň zo srdca. Ak neporuší podmienku, väzeniu v dĺžke 26 mesiacov sa vyhne. Ale nie je to zrejme poslednýkrát, čo sa ocitla na súde. Speváčka totiž pokračuje v boji so svojím expartnerom Matějom Homolom o opateru svojej dcéry. Hádky sa vraj začali vtedy, keď štvorročnú Lauru chcel otec vziať so sebou do Indie. A to sa speváčke nepáčilo. Súd má preto určiť pravidlá, na základe ktorých sa budú pri jej výchove striedať. Uvidíme, či bude mať speváčka aj na ďalšom súde rovnaké šťastie.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×