Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Iveta Bartošová: Čaká, kedy si ju Rychtář konečne vezme

10.08.2012 (33/2012) Ivana Gottová stratila otca, partner Ivety Bartošovej si komplikuje rozvod. Jane Hlaváčovej komplikuje život choroba a Oldřich Kaiser sľubuje, že bude poslúchať.
Iveta Bartošová: Čaká, kedy si ju Rychtář konečne vezme
5 fotografií v galérii
Iveta Bartošová čaká, kedy jej priateľ splní sľub a vezme si ju.
Autor fotografie: BLESK

Dlhé roky mala Ivana Gottová (36) k svojmu otcovi chladný vzťah. Nedokázala sa vyrovnať s tým, že sa s jej matkou rozviedol a mal s ďalšou ženou syna. Nedávno si však k sebe našli cestu a navštevovali sa. Akoby chceli dobehnúť všetko zameškané. Nič nenasvedčovalo tomu, že by sa dni Petra Macháčka († 63) chýlili ku koncu. Zomrel vraj náhle, v spánku. „S Karlom otcovi vystrojíme dôstojný pohreb, ale nezúčastníme sa ho. Viem, že by si neželal mediálny cirkus,“ povedala Ivana pre český denník Blesk. Jej manžel dodal, že určite splnia svokrovo želanie. Už za svojho života si neželal akúkoľvek publicitu a novinárom sa vyhýbal. Ivana to rešpektovala a nikdy o ňom nehovorila. S otcom sa rozlúčila osamote, aby zabránila zbytočnému poľovaniu paparacov počas obradu.

1364614:gallery:true:true:true

Keď sa Ivana Gottová dozvedela o otcovej smrti, pri výrobe relácie VIP správy ju musel nahradiť Jiří Pomeje.

Vyhýba sa jej?

Iveta Bartošová (46) by mohla byť už konečne šťastná, keby sa jej milý Josef Rychtář konečne rozviedol. Ten sa však z nepochopiteľných príčin zaťal a podal odvolanie na rozvodový súd. Ide pritom o malichernosť. „Ja som zo súdu odišiel s tým, že pokiaľ bude moju ženu zastupovať pani doktorka, ktorá ju doteraz zastupovala, tak s rozvodom súhlasím. To som dodržal, ale nepochopili ma. Súd prvého stupňa nás rozviedol, ale pani sudkyňa priznala mojej žene akúsi majetkovú náhradu osemtisíctristo korún. S tým, samozrejme, nesúhlasím, pretože manželka na rozvod použila spoločné fi nančné prostriedky. Nechápem, prečo by som jej mal platiť. To je pravda a proti tomu som sa odvolal,“ povedal českému denníku Šíp. Oháňa sa princípom a rozpormi, pričom jeho nová láska speváčka Iveta Bartošová zostáva na vedľajšej koľaji. Nevyzerá to náhodou tak trochu ako uhýbací manéver? Žeby si pán Rychtář konečne uvedomil, že sa zbytočne unáhlil, keď sľuboval Ivete manželstvo? Kým sa na súde budú mať čas venovať jeho odvolaniu, ubehnú zasa dlhé mesiace. Ktovie, ako to všetko bude znášať psychicky labilná speváčka.

Dcéra ho stráži

Oldřich Kaiser (57) bojuje už roky s démonom alkoholom. Zatiaľ vedie na body ten druhý. Po každom liečení chvíľku strúha dobrotu, ale príde zlomový bod a je v tom znova až po uši. Posledné liečenie vyzeralo nádejne, Kaiser sa držal statočne. Lenže na nedávnom fi lmovom festivale v Karlových Varoch zasa vyviedol hlúpu vec. Na večierku sa správal ako odtrhnutý z reťaze, predvádzal obscénne tance a škaredo nadával. Bolo to až také zlé, že ho organizátori dali vyviesť bezpečnostnou službou. Zrejme si uvedomil, že to je hanba ako hrom, a znova (koľký raz už?) si vstúpil do svedomia. Posledné správy o ňom hovoria, že sa alkoholu vyhýba a veľa voľného času trávi so svojou dcérou Karolínou, ktorú má z manželstva s herečkou Naďou Konvalinkovou.

1364617:gallery:true:true:true

Na svoje „vystúpenie“ na poslednom ročníku MFF v Karlových Varoch určite nie je Oldřich Kaiser hrdý.

Veľké trápenie prežíva aj na Slovensku obľúbená herečka Jana Hlaváčová (74). Už dávnejšie prenikli na verejnosť informácie o jej zlom zdravotnom stave a depresiách, ktoré ju ničia. Najskôr ich dementovala, ale teraz pre české médiá povedala: „Odpočívam, spím a beriem lieky, výnimočne niekam zájdem. Dopoludnia mi je veľmi zle a poobede sa mi v tých horúčavách nikam nechce ísť. Depresie trvajú dlho, hovoria, že aj niekoľko rokov, tak uvidíme.“ Po návrate pred kameru a na divadelné javisko vraj už veľmi netúži, ale veľmi jej chýbajú študenti na DAMU.

Opustený prezident

Český pán prezident má rád mladé dámy, to už nie je žiadne tajomstvo. Obzvlášť sa mu páčia letušky. Otec tej aktuálnej Petry Bednářovej si nedal pozor na ústa a novinárom prezradil, že láska vyhasína. „Pomaly to ide dostratena. Petra má svoj život, tak preto sa to obmedzilo.“ Doteraz sa údajný vzťah medzi letuškou vládnej letky a prezidentom prísne tajil. Či ju nahradí nejakou inou kráskou v uniforme, ukáže čas.

Protekcia u Krausovcov?

Trinásťročný syn Jana Krausa a Ivany Chýlkovej dostal svoju veľkú hereckú príležitosť. Českí diváci ho uvidia v jednej z hlavných postáv v seriáli Nový Gympl. Zatiaľ nie je jasné, či úlohu získal vďaka rodičom, alebo talentu. Na svoj televízny debut sa teší, lebo vraj hrá frajera a pred kamerou sa bude dosť predvádzať :-).

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×