Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Neverne tvoja: Odpustí urazený Pattinson svojej Kristen?

04.08.2012 (32/2012) Takmer tri roky boli najhviezdnejším párom Hollywoodu a teraz si nevedia prísť na meno. Robert zbalil svoje veci a odsťahoval sa zo spoločnej vily v Los Feliz.
Neverne tvoja: Odpustí urazený Pattinson svojej Kristen?
3 fotografie v galérii
Takmer dva roky boli Robert a Kristen najhviezdnejším párom Hollywoodu.
Autor fotografie: Profimedia.sk

Hrdinovia upírskej ságy Twilight sa stali miláčikmi všetkých mladých ľudí. Nielen vďaka seriálu, ale aj vďaka svojej láske, ktorú ukazovali všade na verejnosti.

A zrazu prišiel šok. Americký magazín US Weekly zverejnil fotografie mladej Kristen, ako sa objíma a bozkáva s režisérom Rupertom Sandersom. Vypukol škandál, ktorý museli hasiť obaja protagonisti tejto ľúbostnej aféry.

Vyšlo najavo, že ich vzťah sa začal počas nakrúcania filmu Snow White and the Huntsman, ktorý režíroval Sanders a hlavnú úlohu zveril práve Kristen. Aj po skončení prác sa dvojica tajne stretávala. Po ich odhalení musel dvojnásobný otec vysvetľovať svojej manželke Liberty Ross, že to „bol len malý úlet“ a nezostáva mu iné, iba vyhlasovať, že „sa stále modlím, aby sme túto krízu šťastne prekonali“.

1359871:fullwidth:true:true:true

 Rupert Sanders a jeho manželka Liberty Ross.

Jeho manželku najviac rozzúrilo, že počas filmovania bola stále na „pľaci“ a s Kristen sa spriatelili, pričom vôbec netušila, čo sa odohráva za jej chrbtom.

1359872:gallery:true:true:true

Sťahovacia firma urýchlene vyváža Robertove osobné veci zo spoločnej vily.

Ešte horšie je na tom Kristen. Urazený a podvedený Robert Pattinson nelenil a najal sťahovaciu spoločnosť a okamžite si dal odviezť všetky osobné veci zo spoločnej vily. Nepomohlo ani verejné ospravedlnenie Kristen, ktorá všetko veľmi ľutuje a nezabudla dodať, že „milujem iba Roberta“. Zatiaľ ho to neobmäkčilo a pre médiá iba vyhlásil: „Smola!“

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×