Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Vytešená Kalisová o svadbe so Šmahelom: Nebol to sen!

02.08.2012 (32/2012) Dlhé mesiace príprav sa ukázali ako užitočná investícia. Sobáš Miriam Kalisovej (27) A Martina Šmahela (29) vyšiel na výbornú.
Vytešená Kalisová o svadbe so Šmahelom: Nebol to sen!
4 fotografie v galérii
Mediálne známy pár si po trojročnej známosti povedal uplynulý víkend áno.
Autor fotografie: jf, vbj, anc

Na začiatky vzťahu dvojice si niektorí pamätajú ako dnes. Pred tromi rokmi na párty po Slávikovi postávala Miriam pri jednom stolíku s bratmi Šmahelovcami a Viktorom Horjánom. Ani sa od seba nepohli, akurát nebolo jasné, s ktorým Šmahelom si moderátorka Televíznych novín rozumie lepšie ☺. Neskôr, keď sa záujem akosi prirodzene sústredil na Martina, tvrdili, že sú len priatelia. Nuž a tri roky sa s troma rokmi stretli a bola svadba. Zasnúbili sa začiatkom roka a jej termín určili na leto. Preto mali obaja dosť času rozlúčiť sa so slobodou.

Ženích si užil adrenalín

Miriam stavila na príjemnú dovolenku s priateľkami na Malorke. Martin – dlhoročný športovec – na adrenalín.

„Určite nepôjde o klasický Vegas baby style,“ povedal pre týždenník Život začiatkom júla. „Alkohol a cudzie ženy, to nie je dôstojný vstup do manželstva.“ Réžiu jeho rozlúčky so slobodou si vzali na starosť bratia. „Ráno o pol deviatej mi pri dome zastavilo auto s čiernymi sklami, bratia ma doň hodili a zaviazali mi oči. Vôbec som netušil, kam ideme,“ spomínal. „Vysadili ma až v čunovskom zážitkovom parku, kde som si mohol vybiť adrenalín.“

Najprv sa rozohriali na lezeckej dráhe s rôznymi prekážkami, nasledovala jazda terénnymi segwaymi po dráhe.

„Bolo to dosť rýchle, občas som sa na nej nedokázal udržať.“ Partia pokračovala zorbingom, jazdou v balóne, ktorý sa kotúľa dolu svahom. V areáli vodných športov si vyskúšali tzv. hydrospeed, jazdu divokým vodným kanálom len pomocou malého plaváka.

„Všetci sme sa doudierali. Boli sme tam asi desiati, ale len my traja sme si to viackrát zopakovali.“ Vytrvalí muži pokračovali jazdou na terénnych štvorkolkách, vodným zorbingom, vodnými skútrami a večer zakončili jazdou na motorkách. Krátko pred svadbou absolvoval Martin ešte tristokilometrový cyklomaratón.

„Keď si denne nezaplávam, nezabehám alebo nezacvičím, som nervózny a neobsedím,“ prezradil na seba dnes už novomanžel Šmahel.

V kaštieli

Kým Martin holdoval športu, Miriam sa musela postarať o to, aby bola očarujúca nevesta, čo sa jej skutočne podarilo. Extravagantné svadobné minišaty s vlečkou odhalili je štíhle nohy. Prišla v sprievode štyroch družičiek v zelených šatách a s malou bielou kytičkou. Samotný obrad v oponickom kaštieli pod holým nebom trval asi hodinu, po ktorej novomanželom gratulovalo asi sto hostí. Ešte predtým sa však stihli pobozkať a vypustiť biele holubice lásky. Potom už novomanželom a pozvaným hosťom nič nebránilo v tom, aby sa dosýta zabávali až do svitania. Pochutnávali si napríklad na pečenom prasiatku či štvorposchodovej marcipánovej torte. Na druhý deň pre Nový Čas s uspokojením skonštatovali: „Cítime sa obaja úžasne. Všetko klaplo tak, ako sme si predstavovali. Stále si to užívame. Nie je nič krajšie, ako sa ráno prebudiť a zistiť, že to nebol len sen.“

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×