Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Helena Saganová: Hlavne, že prišiel do cieľa zdravý

29.07.2012 Mama Petra Sagana sledovala z okna Slovenského olympijského domu, ako fanúšikovia ďakujú jej synovi Petrovi za výkon, ktorý podal na olympiáde.

ŽIVOT exkluzívne sprevádza pani Helenu Saganovú v Londýne, kam ju pozvala spoločnosť P&G v rámci svojej celosvetovej kampane Ďakujem, mami. Včera sme v jej spoločnosti sledovali časť pretekov spolu s prezidentom Ivanom Gašparovičom v pube, neďaleko Slovenského olympijského domu, ďalšiu zase pri veľmi neformálnom obede, aj v reprezentatívnych priestoroch Slovenského olympijského domu na prestížnej adrese Pal Mall 116 neďaleko Trafalgar Square.

1353840:fullwidth:true:true:true

Prezident Ivan Gašparovič s Helenou Saganovou a našimi fanúšikmi
pred pubom, ktorý je tzv. Slovak Meeting Point.

Krátko predtým ako na trať olympijských pretekov vyrazil cyklistický pelotón, v ktorom sa zraky slovenských fanúšikov upierali práve na jej syna, vyslovila Helena Saganová svoje želanie. Nehovorila o zisku medaily, ako každá mama si priala v prvom rade to, aby sa Petrovi na trati nič nestalo, aby nespadol a nezranil sa. Boli sme potom s ňou aj na trati pretekov a aj keď agentúrne správy o tom, že Peter Sagan skončil na 34. priečke i jeho prvé dojmy z pretekov sú už známe, len nám sa podarilo bezprostredne vidieť, ako olympijskú súťaž prežívala. „Pre mňa je najdôležitejšie, že prišiel do cieľa zdravý,“ povedala po pretekoch.

1353841:fullwidth:true:true:true

Helena Saganová a Ivan Gašparovič v pube
spolu sledovali časť cyklistických pretekov.

V najbližšom čísle časopisu ŽIVOT, ktoré bude v predaji od stredy 1. augusta, si budete môcť prečítať o jej dojmoch, ale aj o tom, aké to je byť mamou vrcholového športovca a aký je Peter syn. 

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×