Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Bleskový rozvod: Stačilo! Tom Cruise prestane Suri trýzniť

24.07.2012 (30/2012) Kto čakal dlhé naťahovačky o dcéru a peniaze, mýlil sa. Rozvod Toma Cruisa a Katie Holmesovej sa udial v tichosti a veľmi rýchlo.
Bleskový rozvod: Stačilo! Tom Cruise prestane Suri trýzniť
10 fotografií v galérii
Manželstvo stroskotalo na fanatizme scientologického pohlavára Toma.
Autor fotografie: Isifa.com

Svetové médiá upozorňujú, že Tom Cruise ako jeden z najvyšších predstaviteľov scientologickej cirkvi nemal na výber a zvolil radšej cirkev ako rodinu. Dalo sa predpokladať, že si nebude môcť dovoliť žiadny škandál, ktorý by mohol poškodiť aj imidž scientológov, a tak konal rýchlo. Pristúpil prakticky na každú exmanželkinu podmienku a rýchlo podpísal rozvodovú listinu. Súhlasil so všetkým.

Výsledok?

Najviac diskutovanou otázkou je starostlivosť o dcéru Suri. Tá pripadla matke a Tom sa s ňou bude môcť stretávať, kedy bude chcieť, ale iba v prítomnosti bodygarda alebo opatrovateľky. Dôvodom je snaha matky o to, aby ju Tom prestal trýzniť svojimi predstavami o výchove ovplyvnenej scientologickou cirkvou. Suri totiž nevyrastala ako jej rovesníčky. Nemohla sa s nimi stretávať, mala súkromného učiteľa a mnoho povinností, ktoré jej vrstovníčky nemuseli riešiť. Teraz je, podobne ako jej matka, slobodná a môže začať žiť ako mnohé deti v jej veku. Začala navštevovať katolícku školu a konečne sa môže stretávať so svojimi starými rodičmi.

1347709:fullwidth:true:true:true

Malá Suri s babičkou Kathleen, ktorá sa s ňou doteraz mohla stretávať len zriedka.

Matka a otec Katie Holmesovej ako katolíci mali len obmedzenú možnosť stretávať sa s vnučkou. Tom na to dbal a vždy zasiahol, keď sa mu zazdalo, že majú na Suri väčší vplyv, než si predstavoval. Katina matka Kathleen okamžite priletela z Ohia do New Yorku, aby bola pri svojej dcére a vnučke počas očakávaných rozvodových problémov. Napokon sa nič mimoriadne neudialo a Katie dostane najprv dvanásť a potom ďalších jedenásť miliónov dolárov ako odškodné.

Predmanželská zmluva, na ktorej trval Tom, ju nepustí k hercovým miliónom, ale o to jej vraj nikdy nešlo. Podľa priateľa ich rodiny je „Katie šťastná a voľná a konečne môže žiť normálnym spôsobom života. Má 33 rokov a celý život prakticky pred sebou“. O tom, aký bol život s fanatickým scientológom, môžeme len tušiť. Katie sľúbila, že o tom na verejnosti nikdy nebude hovoriť. Za to dostane spomínané milióny.

1342389:fullwidth:true:true:true

Katie si Toma príliš zidealizovala už dávno pred tým, ako sa v novembri 2006 vzali.

1327144:fullwidth:true:true:true

Katie Holmes v puberte snívala o tom, že sa vydá za Toma.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×