Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žaluje ho! Fanúšička nezvládla hystériu z Justina Biebera

21.07.2012 (30/2012) Americká fanúšička chce od speváka vysúdiť viac ako 9 miliónov dolárov. Vraj jej ublížil jeho nevydarený nápad vznášať sa počas koncertu nad hlavami ľudí.
Žaluje ho! Fanúšička nezvládla hystériu z Justina Biebera
11 fotografií v galérii
Mladučký spevák Justin Bieber zarobí ročne 55 miliónov dolárov.
Autor fotografie: Profimedia.sk

Stacey Wilson Betts z Oregonu tvrdí, že na koncerte mladučkého speváka z Kanady jej rev publika poškodil sluch. Samozrejme, Stacey nie je násťročná dievčinka, ale matka, ktorá na koncert sprevádzala svoju dcéru. A prečo ten nadmerný krik fanúšikov? V rámci obrovskej šou totiž spevák nastúpil do gondoly, ktorá sa vznášala nad hlavami ľudí, a to vyvolávalo ďalšie a ďalšie zvukové nápory. Viete si asi predstaviť, ako dokázali pišťať mladučké dievčinky, keď takto videli svoj idol.

Stacey tvrdí, že gondola bola ako obrovský zosilňovač, ktorý ich ešte umocnil. Či so svojím tvrdením uspeje, sa uvidí, v každom prípade Justin Bieber by mal z čoho platiť. Podľa magazínu Forbes, ktorý v týchto dňoch zverejnil svoj rebríček 10 najlepšie zarábajúcich hviezd do 30 rokov, je len osemnásťročný Justin hneď na druhom mieste s ročným zárobkom 55 miliónov dolárov. Predbehla ho iba spevácka kolegyňa Taylor Swift, ktorá získala o 2 milióny viac. Až za týmito dvomi sa v prvej päťke umiestnili Rihanna (53 miliónov), Lady Gaga (52 miliónov) a Katy Perry (45 miliónov).

1343081:fullwidth:true:true:true

Justin Bieber dostal fanúšičky do tranzu.

945020:fullwidth:true:true:true

Justin Bieber prišiel do televízneho štúdia za sprievodu stoviek fanúšikov.

1236410:fullwidth:true:true:true

Justinovi sa ušla extra veľká dávka zeleného slizu.

1302851:fullwidth:true:true:true

Justin Bieber v televíznej talkshow, Ellen DeGeneres.

1263138:fullwidth:true:true:true

Justin možno nechce sklamať fanúšičky, a preto  hovorí, že na zásnuby so Selenou Gomez je ešte primladý.© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×