Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Madonnine úlety: Dcéra Lourdes sa za jej milencov hanbí

18.03.2012 (12/2012) Zdá sa, že dôvodov, prečo sa popová diva MADONNA (53) s výrazne mladším milencom Brahimom Zaibatom (24) nehrnie pred oltár, je niekoľko.
Madonnine úlety: Dcéra Lourdes sa za jej milencov hanbí
4 fotografie v galérii
Madonniným deťom, zľava Roccovi, Mercy a Davidovi, by jej milenec mohol byť pokojne...
Autor fotografie: Profimedia.sk

Speváčkini fanúšikovia si už zvykli, že k jej imidžu popovej hviezdy neodmysliteľne patria muži, ktorých dátum narodenia nespadá do dávnej minulosti. Výnimkou nie je ani 24-ročný francúzsky tanečník Brahim Zaibat, s ktorým speváčka tvorí pár necelé dva roky. O tomto vzťahu tvrdí, že sa v ňom cíti úžasne a že v ňom omladla.

Zoznámili sa na prehliadke speváčkinej módnej kolekcie, kde Brahima zavolali tancovať. Dcéra Lourdes (15), ktorá sa speváčke narodila vo vzťahu s mladším trénerom Carlosom Leonom, je z tohto vzťahu nešťastná. „Viac by sa mi páčilo, keby sa mama stretávala s mužmi vrstovníkmi. Čím som staršia, tým mladší sú jej partneri. Kde sa to skončí?“ povedala vraj svojmu kamarátovi a priznala, že občas sa za maminých mladých milencov hanbí. Veď Brahim by mohol byť pokojne jej starší brat.

1219992:fullwidth:true:true:true

Brahim Zaibat sa po boku popovej divy objavuje necelé dva roky.

Vždy v rukavičkách

Lenže Madonna, rovnako ako iné ženy, sa tiež zaoberá tým, ako sa zmieriť s pribúdajúcimi rokmi. Jej exmanžel Guy Ritchie, s ktorým žila osem rokov, v rozhovore pre britský denník na jej adresu povedal: „Madonna trávi priveľa času v telocvični a je posadnutá snahou vyzerať o niekoľko rokov mladšie než v skutočnosti.“ Okrem chirurgických a kozmetických úprav si možno všimnúť, že speváčka veľmi často nosí rukavičky. Lebo práve ruky dokážu na prvý pohľad odhaliť tajomstvo veku ženy, čomu sa Madonna úporne bráni, a to aj pomocou výrazne mladších mužov, ktorých si vyberá za partnerov. Pred Brahimom randila desať mesiacov s 24-ročným modelom Jesusom Luzom, druhý manžel Guy Ritchie bol od speváčky mladší o desať rokov. Práve nevydarené manželstvo s týmto britským režisérom je vraj dôvodom, ktorý ju priviedol k rozhodnutiu, že už nechce mať v živote žiadnu svadbu. Ani jej prvé manželstvo so Seanom Pennom, vzali sa v roku 1985, nemalo dlhú trvanlivosť. Láska im vydržala štyri roky.

1219993:fullwidth:true:true:true

Dcéra Lourdes mame hľadala partnera aj medzi otcami svojich spolužiakov.

V iPode ju nemal

Brahim má teda smolu. Navyše, rozbroje v ich vzťahu, pre ktoré si dal pár krátku prestávku, spôsobili aj rozličné vierovyznania. Madonna uznáva kabalu, čo je mystický smer židovskej fi lozofi e, Brahim pochádza z moslimskej rodiny, ktorá žije v Lyone na juhovýchode Francúzska. Nepije, nefajčí a pravidelne sa modlí. Kým sa z neho stal úspešný tanečník, dlho sa pretĺkal, ale oplatilo sa. „V trinástich rokoch som bol tancom doslova posadnutý a len vďaka svojej flexibilite som to dotiahol medzi najlepších,“ povedal pre francúzsky magazín. A práve tanec je vraj to, čo dvojicu spája. „Madonna na začiatku nerobila hudbu, ktorú by som mal v iPode. V posledných rokoch je však v jej skladbách viac breakdancu a hip-hopu, čo mi je blízke. Navyše je vášnivá tanečnica. Túžila sa ňou stať už odmala. To je ďalšia vec, ktorú máme spoločnú,“ povedal na jej adresu. To však na uzavretie manželstva, ak nemá byť len krátkodobou záležitosťou, nestačí. Hoci Madonna nepopiera, že by sa po Brahimovom boku rada videla aj v budúcnosti. Ale zatiaľ jej to vyhovuje bez obrúčky. A ak sa potvrdia milencove slová o tom, že so speváčkou nie je pre peniaze, možno bude vzťah bez papierov stačiť i jemu.

© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×