Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info

ROZHOVORY

Gynekologička varuje mužov: Vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka maternice, je nebezpečný aj pre vás!
Gynekologička varuje mužov: Vírus, ktorý spôsobuje rakovinu krčka... MUDr. Radmila Sládičeková (48) potvrdzuje – Slovenky sa na gynekologické prehliadky nehrnú, radšej hľadajú výhovorky. Aj preto ich ročne dvesto, dá sa povedať, zbytočne zomiera na rakovinu krčka maternice.

ODBORNÍCI RADIA

Čerpanie dovolenky pri nástupe na materskú: Kedy ju môže zamestnávateľ krátiť?
Čerpanie dovolenky pri nástupe na materskú: Kedy ju môže... Nárok na dovolenku za kalendárny rok vzniká, ak počas nepretržitého trvania pracovného pomeru k tomu istému zamestnávateľovi vykonávate u neho prácu aspoň 60 dní v kalendárnom roku.
Aktuálne číslo Život aktuálne číslo
Najnovšia kniha Najnovšia kniha
Aktuálne číslo GEO aktuálne číslo
Predplaťte si vaše obľúbené tituly Pre viac info o elektronických verziách vašich titulov nájdete na
Život mailom Každý deň môžete do svojej e-mailovej schránky zadarmo dostávať prehľad aktuálnych článkov zo servera Zivot.sk. Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu na denný odber noviniek.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný. Na Vami uvedenú adresu bola odoslaná potvrdzujúca správa.
Život mailom Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×