Používaním stránok prevádzkovaných Azet.sk, a.s. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.OK Viac info
Oto

ROZHOVORY

Lucia Nicholsonová o vzťahoch medzi poslancami: V pléne na seba ziapu a v salóniku sa objímajú!
Lucia Nicholsonová o vzťahoch medzi poslancami: V pléne na seba ziapu... Lucia Nicholsonová (39) bola v Radičovej vláde štátnou tajomníčkou ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny, teraz je poslankyňou za SaS, za ktorú kandiduje aj v nadchádzajúcich parlamentných voľbách.

ODBORNÍCI RADIA

Nechcem o všetko prísť! Ako môžem zabrániť tomu, aby môj majetok získali manželove deti?
Nechcem o všetko prísť! Ako môžem zabrániť tomu, aby môj majetok... Je možné, aby jeden z manželov daroval druhému vec patriacu do bezpodielového spoluvlastníctva?
Aktuálne číslo Život aktuálne číslo
Najnovšia kniha Najnovšia kniha
Aktuálne číslo GEO aktuálne číslo
Predplaťte si vaše obľúbené tituly Pre viac info o elektronických verziách vašich titulov nájdete na
Život mailom Každý deň môžete do svojej e-mailovej schránky zadarmo dostávať prehľad aktuálnych článkov zo servera Zivot.sk. Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu na denný odber noviniek.
Nesprávny formát e-mail adresy
Váš e-mail bol úspešne pridaný. Na Vami uvedenú adresu bola odoslaná potvrdzujúca správa.
Život mailom Potvrdením tohto políčka súhlasíte so zasielaním informačných e-mailov spoločnosti Azet.sk, a.s., v súlade s platnou slovenskou legislatívou. Informačné e-maily vám budú zasielané maximálne dvakrát do mesiaca a veľkosť jednotlivých správ neprekročí 80 kB. Pokiaľ bude správa vo formáte HTML, budú grafické prvky uložené na našom serveri a nebudú zahrnuté do tela e-mailu.   Prihlásiť sa na odber newsletteru
© Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. Autorské práva
sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ.
Spravodajská licencia vyhradená.

Zobrazenie: mobil | klasické

Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×